Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Joga pobyt s Fredym Ayisim

jún 29, 2022 - 16:00
Pridajte sa k nám a užite si joga pobyt s jedinečným lektorom Fredym Ayisim v krásnom obklopení hôr na Donovaloch.
Foto: 
Archív FA

Joga pre harmóniu duše a tela? Výnimočný lektor Fredy Ayisi Vás vtiahne do sveta jogy, aj keď ste začiatočník!

dizajn_bez_nazvu342.png

Joga pobyt s Fredym Ayisim
Foto: 
Archív FA
 

Jeho joga je iná, je to dych, energia, pohyb a príbeh, s ktorým vás Fredy počas jeho lekcie prevedie. Keď mu budete dôverovať, počúvať čo hovorí a koncentrovať sa na jeho slová, tak vás na záver dovedie k pocitu oslobodenia. Jeho lekcia strieda mantry, pranayamu, pohyb prepojený s dychom, každý jeden pohyb, tak ako na seba nadväzuje má logiku. Nenásilne, nenútene, tak ako elegantné pohyby asán v sprievode dychu. Na záver krátka meditácia a okamžitý efekt uvoľnenia v savasane.

Keď sa Fredyho spýtate, ako sa dostal k joge povie vám, že mu bola predurčená a k jeho osobe patrí odjakživa. Stala sa pre neho hlavnou životnou cestou, založil v Bratislave prvé jogové štúdio Yoga Vidyalaya, organizuje festival Shantiloka, vydáva jogové videa, školí nových lektorov. 

 

dizajn_bez_nazvu337.png

Joga pobyt s Fredym Ayisim
Foto: 
Archív FA

Joga v spojení s horským vzduchom je nielen balzam na dušu, ale aj výborný liek! Pobyt je spestrený ajurvédskými masážami od nášho maséra z Indie. Novinkou tohto roku je pútna cesta ,,Parikrama“ za východom slnka na Novú Hoľu so sprievodcom. Srdečne Vás pozývame, aby ste využite jedinečnú možnosť zacvičiť si jogu s Fredym počas pobytu na Donovaloch v dňoch od 2. do 5. júla 2022.

- - Inzercia - -