Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Blahoželania od kolegov zo Slovenského národného divadla

máj 18, 2022 - 17:57
Pani Emília Vášáryová je medzi kolegami veľmi obľúbená. Nik jej nepovie inak ako Miluška. S radosťou sa za celú redakciu ku gratulantom pripájame.
Foto: 
Ramon Leško

Emil Horváth: Zo srdca jej želám, aby jej zostala energia, sila a zdravie. V tomto veku je niečo výnimočné byť v tak výbornej kondícií. Mám dojem, že je úžasné, akým spôsobom pláva životom. Práve v narodeninový večer spolu hráme hru Dnes večer nehráme, ktorú si sama vybrala a oslavujeme. Som veľmi rád, že som sa s ňou stretol na javisku, vo filme a v celej umeleckej tvorbe. 

Martin Huba: Miluška žije podľa mojich predstáv ako kolegu, šťastný, naplnený a požehnaný život. Chcem dúfať, že je to tak aj v skutočnosti. Emílii prajem, aby mala dosť síl, aby ten krásny život na ktorom sme sa všetci cez jej úžasné herectvo spolu zúčastnili, vnímala ako dar osudu a nebies. Aby tou skromnosťou, ktorá ju celý život sprevádza, nám poskytovala istotu, že osud jej bude naďalej priaznivý. Nikdy neprepadla seba očareniu a nezmyselnému pocitu nadradenosti, čo si nesmierne na nej vážim, pretože príležitostí na to mala viac než dosť. Aj právo na to mala, ale nikdy ho nevyužila, pretože cítila zodpovednosť voči svojmu obdarovaniu. To som si na nej vždy veľmi vážil a želám jej, aby jej to ešte mnoho rokov vydržalo. 

Táňa Pauhofová: Miluške prajem veľa energie, pokojný spánok a najviac humoru a nadhľadu. A veľmi ju k tomu ľúbim.

Milan Ondrík: Čo len sa dá povedať k tejto dáme, mojej kolegyni a blízkej priateľke. V nej sa mi spája to, že herec môže byť slušný a dobrý človek a špičkový umelec. Vzal som si od nej veľa, najviac však to, že sa učím byť lepším človekom, aby som mohol byť dobrým hercom. To mi najviac Milku vystihuje a ďakujem jej za to, prajem jej veľa lásky a zdravia.           

Richard Autner: Našej Miluške prajem k narodeninám predovšetkým pevné zdravie a nekonečne veľa dôvodov na úsmev a radosť.

Celá redakcia týždenníka Slovenka Vám vážená pani Emília praje zo srdca pevné zdravie a množstvo lásky. Ďakujeme, že Vás máme.

- - Inzercia - -