Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 varovných signálov, že ešte stále myslí na svoju bývalú

máj 10, 2022 - 08:30
Nemôžeme skutočne začať nový vzťah, kým sme sa nepohli od toho minulého. Ak váš bývalý partner stále vlastní kúsok vášho srdca, nemôžete ho dať niekomu inému. Preniesť sa cez bývalého partnera určite nie je ľahké, a čím dlhšie vzťah trval, tým to môže byť náročnejšie. Preto je dobré sledovať signály potencionálneho partnera, ktorý ešte svoju minulosť nehodil úplne za hlavu.
Foto: 
shutterstock

Rozišiel sa len nedávno 

City a láska nie sú niečo, čo dokážeme jednoducho zapnúť a vypnúť. Ak bol zamilovaný a ich vzťah trval dlho, budú jeho emócie určite ešte pretrvávať. Keď mu v tomto období vstúpite do života, pravdepodobne sa stanete súčasťou milostného trojuholníka. Je to na vás, či mu doprajete čas, presne toľko, koľko bude potrebovať, alebo do toho radšej ani nepôjdete. 

Má časté zmeny nálad 

Väčšina rozchodov je nanič. Vaše emócie sa môžu prudko striedať od nadšenia z novoobjavenej slobody po smútok zo straty lásky. Dajte si pozor, ak sa jeho nálady prudko menia, je to signál, že nie je pripravený na nový vzťah a má ešte čo robiť, aby sa dostal z toho predchádzajúceho.

Často ju spomína 

Počujete viac o nej ako o vás? Máte z jeho rozprávania pocit, že už ju dokonale poznáte? Občas miesto „ja“ povie „my“, no vás a jeho tým nemyslí. Je to alarmujúci znamenie toho, že na ňu stále myslí a vy ste pravdepodobne niekde ďaleko v pozadí. 

Je s ňou v kontakte 

Zostať v priateľskom vzťahu so svojím bývalým partnerom je fajn, ak je to v pohode pre vás oboch. Nie je až tak náročné spozorovať, či to je priateľský kontakt alebo udržuje nádej, že sa dajú znovu dokopy. Ak je ešte stále v popredí jeho ex, vaše miesto pri ňom nenájdete.

Hovorí o nej zlé veci 

Ako dobre vieme, opakom lásky nie je nenávisť, ale ľahostajnosť. Môže sa nám zdať, že keď svoju bývalú partnerku pričasto ohovára, už ju nemá rád. Opak ale môže byť pravdou. Keby je s rozchodom úplne vyrovnaný, nespomínal by na ňu ani v zlom. 

- - Inzercia - -