Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Je lepšie byť sám, ako s nesprávnou osobou. Neusaďte sa s niekým, kto prejavuje tieto 4 spôsoby správania

máj 06, 2022 - 08:30
Randenie a vzťahy môžu byť niekedy náročné a niekedy ešte náročnejšie. V dnešnej dobe sa to zdá ešte ťažšie ako kedykoľvek predtým. Niekedy máme preto tendenciu sa uspokojiť so vzťahom, ktorý za to v skutočnosti nestojí.
Foto: 
shutterstock

Občas chceme mať vzťah, lebo všetci naokolo ho majú, alebo sme jednoducho už unavení z tých neúspešných pokusov a čakania na toho „pravého“. Mnohí z nás si to však ani neuvedomia a usadia sa vo vzťahu, v ktorom nedostávajú naozaj to, čo si zaslúžia. 

Nebuďte s niekým, kto vás nedokáže oceniť 

Neusaďte sa vo vzťahu s niekým, kto vás nedokáže podporiť v tom, na čom vám záleží. Vyberte si niekoho, kto bude s vami kráčať život a držať vás pri tom za ruku. 

Nebuďte s niekým, kto si neváži s vami strávenú každú spoločnú chvíľu 

Mať pri sebe osobu, ktorá vás vezme na večeru na krásnom mieste a zdieľa s vami niekoľko spoločným intímnych chvíľ môže byť krásne. Z dôvodu, že tieto chvíle sú pre oboch príjemné, miestami až ideálne. Nájdite si niekoho, kto by k vám rád prišiel čo i len na chvíľu a urobil by všetko preto, aby bol vo vašej spoločnosti. Bez ohľadu na to, kde a ako.

Nebuďte s niekým, na koho sa nedá spoľahnúť 

Osoba, ktorá sa zahráva s vašou mysľou a srdcom je nezrelá a jej chovanie detinské. Buďte s parterom, ktorý je úprimný, vždy dodrží slovo a môžete sa na neho spoľahnúť. 

Nebuďte s niekým, kto si neuvedomuje, že najťažšie nebolo vás získať, ale udržať 

Zostaňte s niekým, kto si uvedomuje, že keď sa stanete párom, musíte spolu prejsť dlhú cestu. Niekoho, kto urobí všetko pre to, aby si vás udržal po svojom boku. Zostaňte s človekom, ktorý vás nechce stratiť . Osoba, ktorá je pripravená za vás bojovať. Niekto, kto vám dokáže, že je pripravený vynaložiť veľa úsilia na váš fungujúci vzťah. 

- - Inzercia - -