Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Viete, kto vypadol v siedmom kole Let 's Dance?

apríl 18, 2022 - 15:21
Súťažiaci sa prvýkrát v histórii súťaže predviedli aj vo folklórnych tancoch. Jeden pár musel podľa pravidiel súťaže skončiť.. Viete kto to bol?
Foto: 
Tibor Géci

Kristína Svarinská tak so svojím tanečným partnerom Marekom Kličom museli sálu opustiť. Účasť na Let 's dance zastúpila aj generálna riaditeľka vydavateľstva Star Production Mária Reháková s vnučkou Viktóriou.

Ostatným súťažiacim držíme palce v ďalšom kole!

unnamed-3.jpg

Foto: 
Tibor Géci

Kristína Svarínska nám v rozhovore pre Slovenku prezradila:

Vy ste už v jednej tanečnej šou účinkovala, pred dvanástimi rokmi. Aké je Let ’s Dance z vášho pohľadu súťažiacej tanečníčky?

Áno, vtedy som aj vyhrala piate miesto. Let ’s dance je naozaj náročná šou, vedela som, že to tak bude, ale zároveň je to mimoriadne obohacujúca skúsenosť. Mám veľmi intenzívne tréningy, robím niečo, čo som nikdy predtým nerobila, vyšla som zo svojej komfortnej zóny. V niektoých momentoch prekonávam samu seba. A prišla som aj na to, že som veľmi nervózna a netrpezlivá. Obdivujem svojho tanečného partnera Mareka ako to so mnou zvláda, na to, že má 22 rokov, je fakt super. Musí ma zvládať a nemá to jednoduché. Kristína totiž vždy príde v inom nastavení a nikdy nevieme, ako sa to bude vyvíjať. 

unnamed.jpg

Foto: 
Tibor Géci

Tešíme sa na ďalšie tanečné výkony

- - Inzercia - -