Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako vzbudiť u muža záujem?

marec 22, 2022 - 11:30
Doba sa posúva v mnohých oblastiach vpred a nadviazanie prvého kontaktu zo strany ženy už nie je žiadne tabu. Ozvať sa ako prvá, dať najavo záujem a na nič sa nehrať nerobí sebavedomým ženám žiadny problém. Bohužiaľ ženy a muži majú odlišné definície pojmu „prejavenie záujmu.“
Foto: 
shutterstock

Mužská príťažlivosť si vyžaduje len dve veci. Sexuálnu príťažlivosť a snahu. Ak muža fyzicky nepriťahujete, nebude skutočne cítiť snahu získať si vašu pozornosť. Môžete mať rozhovory trvajúce hodiny, môžete mať aj sex a vidieť v ňom skutočný potenciál budúceho partnera. 

Druhá veľmi silná a menej pochopená časť tejto rovnice je, že mužská energia je najšťastnejšia, keď niečo dosahuje. Ako náhle vo svojich interakciách prevezmete mužskú rolu, neexistuje pre nich žiadny dôvod sa ďalej snažiť. Pýtate sa, čo potom máte robiť, aby mal muž o vás záujem? 

Neorganizujte si život okolo neho 

Nerušte si schôdzky s priateľmi, hodinu cvičenia preto, že máte pocit, že si na neho potrebujete urobiť čas. Pokračujte vo svojej dennej rutine tak, ako doteraz. Neklaďte ho do stredobodu vášho sveta. Venujte sa veciam, ktoré máte rady. 

Využite prirodzenú ženskú príťažlivosť 

Buďte  šťastná, hravá, koketná a vnímavá k jeho pokrokom. Musí to byť on, kto sa bude venovať viac vášmu času a pozornosti, zatiaľ čo vy mu to dovolíte a užijete si túto pozornosť.

Nechajte ho na vás myslieť 

Vždy, keď ste s ním, urobte niečo nezabudnuteľné predtým, ako ho opustíte, aby na vás nemohol prestať myslieť. Pred rozlúčkou ho pobozkajte alebo mu povedzte niečo, na čo len tak nezabudne. V každom prípade nerobte nič na čo sa necítite len preto, že to chce on. 

Buďte tajomní 

Nemusíte vždy všetko hneď vysvetľovať a o všetkom diskutovať, či dokazovať svoje hodnoty. Ak ho naozaj zaujímate, časom sa bude pýtať. Neznamená to, že ho budete ignorovať. Netreba však o sebe všetko prezradiť na prvom rande. 

 

- - Inzercia - -