Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Láska na prvý pohľad!

február 16, 2022 - 15:04
Stalo sa vám už, že ste sa stretli a vedeli ste od prvej sekundy, že ON je ten pravý? Určite áno! Láska na prvý pohľad existuje nielen v romantických filmoch, ale i v realite.
Foto: 
Motorola

Prvý očný kontakt, prvé stretnutie, prvý bozk... Okamihy, ktoré si navždy zapamätáte a neustále sa k nim vraciate. Láska na prvý pohľad nemusí však vždy súvisieť len s mileneckým vzťahom. Zamilovať sa môžete aj do svojho nového vysnívaného bytu, auta, ale i mobilného telefónu.

Hlavne, ak spĺňa všetky kritéria, ktoré od svojho „Pána Božského“ očakávate. Napríklad výdrž batérie, ideálne miery či skvelé funkcie. Presne taký je Motorola edge20, najtenší 5G telefón tejto značky. Očarí vás nielen skvelými parametrami, ale i zaujímavým dizajnom.

A – úplne jednoducho môže byť aj váš. Stačí ak sa zapojíte do aktuálnej súťaže #loveatfirstshot, ktorú Motorola vyhlásila na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Stačí len splniť jednoduché podmienky a 28. februára 2022 sa dozviete mená dvoch nových majiteľov tohto skvelého telefónu.

- - Inzercia - -