Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Potešte myseľ i telo zeleným čajom Sir Winston Tea od TEEKANNE

január 29, 2022 - 15:00
Zelený čaj má oprávnenú povesť blahodarného nápoja, ktorý povzbudí telo i myseľ a organizmu dodá veľa prospešných látok. Z ďalekej Indie a Číny sa jeho ohlas rozšíril po celom svete, a aj keď v českej kotline stále v obľube vedie čaj čierny, stojí za to ho ochutnať. Zelené čajové potešenie vám prináša Sir Winston Green Tea od TEEKANNE.
Foto: 
Teekanne

Na Ďalekom východe má popíjanie zeleného čaju tisícročnú tradíciu a pri pohľade na zoznam pozitívnych účinkov na organizmus sa nemožno čudovať. Každý dúšok jemnej chuti totiž telu prináša silné antioxidanty, teda látky, ktoré pôsobia proti škodlivým voľným radikálom, a tým bránia poškodeniu a starnutiu buniek. Tým ale jeho pozitívne účinky zďaleka nekončia.

Telo zo zeleného čaju totiž čerpá aj vitamíny B, C a minerálne látky, a tento elixír navyše dokáže podporiť aj zdravie našich zubov. Antioxidanty totiž pôsobia i antibakteriálne a pomáhajú v boji proti vzniku zubného povlaku. Vďaka tomu, že zelený čaj zrýchľuje metabolizmus, navyše pomáha k odbúravaniu tukov. Medzi najznámejšie tvrdenia o zelenom čaji patrí aj to, že pôsobí ako prevencia rakoviny. Čo je na tom všetkom však najlepšie? Že zelený čaj nádherne vonia a skvele chutí. O tom vás presvedčí zelený čaj od TEEKANNE s názvom Sir Winston Green Tea, ktorý si môžete dopriať aj v osviežujúcej verzii s citrónom. Pripravte si šálku plnú lahodnej chuti a doprajte si potešenie, ktoré vám zlepší deň.

tee_02.jpg

Potešte myseľ i telo zeleným čajom  Sir Winston Tea od TEEKANNE
Foto: 
Teekanne

Zelený čaj Sir Winston Green Tea a Sir Winston Green Tea Lemon môžete kúpiť za cenu 1,9 EUR.

- - Inzercia - -