Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čaká vás Halloweenska party? Inšpirujte sa hviezdami!

október 29, 2021 - 11:25
Medzi najobľúbenejšie kostýmy každoročne patria tie, ktoré odkazujú na postavy z filmových a seriálových noviniek. Ak ste dostali pozvánku na párty z práce alebo od kamarátov, zapojte fantáziu, zábava sa môže začať!
Foto: 
Motorola

Čo je trendy?

Tento rok sa môžete inšpirovať napríklad filmom Cruella, ktorého hlavnú predstaviteľku stvárnila Emma Stone. Ak obľubujete červené outfity, výbornou voľbou by bola maska Wandy Maximoff z aktuálnej marvelovskej minisérie WandaVision s Elizabeth Olsen. Zaujímavým kúskom prekvapila speváčka Phoebe Bridgers, ktorá prišla na večer odovzdávania cien Grammy v pôsobivých šatách s výšivkou kostry. A ako je zvykom, zahviezdila aj Kim Kardashian, ktorá prišla na benefičný ples Met Gala od hlavy po päty zahalená v čiernom.

 

Podeľte sa o zážitky ako nikdy predtým

Už ste si vybrali? No bez fotiek by to nebolo ono. Nová Motorola moto g60 prináša jasné a ostré fotky aj v slabšom svetle na párty, a to vďaka technológii Quad Pixel kamerového systému so 108 MPx snímačom. Preneste ostatných do vašich zážitkov cez 118° širokouhlý objektív, ktorý do záberu zmestí 4x viac scény a zachytáva veci tak, ako ich naozaj vidíte. So snímačom hĺbky vyčaríte profesionálne vyzerajúce portréty a vašu náladu zachytíte s 32MPx selfie kamerou.

 Masívna 6000 mAh batéria vám zaručí, že sa o jej výdrž nebudete musieť obávať. A čo ak ste sa chystali na večierok, ale po dokonalom stylingu kostýmu a make-upu ste zrazu zistili, že telefón nebol na nabíjačke? Motorola moto g60 myslí aj na takéto situácie. Vďaka funkcii Turbo Power™ vám stačí pár minút na to, aby ste telefón nabili na niekoľko hodín, a zábava sa môže začať.

 

 

- - Inzercia - -