Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dizajnový kúsok na jeseň

október 09, 2021 - 13:09
Počasie vonku sa nám ochladzuje, ale určite sa netreba ukladať na zimný spánok. Jeseň je predsa jedno z najpestrejších ročných období, príroda hýri farbami a prechádzky lesom majú výnimočnú atmosféru. Pri nejednom pohľade si určite poviete, že sa oň potrebujete podeliť so svojimi blízkymi, a na zachytenie prírodných krás výborne poslúži šikovný telefón.
Foto: 
Motorola

Ten správny čas na fotku

Paleta jesene je veľmi bohatá, stromy pózujú v rozmanitých farbách a popri zbieraní gaštanov by ich bolo škoda neodfotiť. Výborne k tomu poslúži nový telefón Motorola Edge 20, ktorý milovníkom kvalitných fotiek prináša viaceré zaujímavé funkcie. Hlavný fotoaparát so 108 Mpx snímačom má vďaka deväťnásobnému počtu pixelov 9–krát vyššiu citlivosť, takže dokonale zachytíte hru svetla. Tridsaťnásobné priblíženie Super Zoom vám umožní odfotiť aj to, čo bolo doteraz nedostupné. Vďaka 119° ultraširokému objektívu odfotíte prírodné scenérie, ktoré sa budú skvele vynímať na sociálnych sieťach. Dokonalé budú aj selfie zábery s 32 MPx predným fotoaparátom.

696a7954.jpg

Foto: 
Motorola

Radosť používať

Technické špecifikácie sú dôležité, no pre väčšinu z nás rozhoduje aj to, či sa komfortne používa. Superštíhly Edge 20 je so svojou hrúbkou iba 6,99 mm úplne najtenším modelom značky Motorola. Vďaka hmotnosti iba 163 gramov sa skvele ovláda a nebude zaťažovať vaše zápästie, ani kabelku, takže bude ideálnym spoločníkom na každý deň. Samozrejme v kabelke veľa času nestrávi. Vďaka jeho dizajnu a farbám ho budete chcieť ukázať svetu. Motorola Edge 20 je k dispozícii v sivom alebo bielom prevedení, aby ste si vybrali taký, ktorý lepšie vystihuje váš štýl.

696a5020_small.jpg

Foto: 
Motorola

 

- - Inzercia - -