Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

#aznavrchol našich krásnych hôr

október 17, 2021 - 12:01
V každom ročnom období sa oplatí vypnúť telku, postaviť sa z gauča a ísť sa prejsť, aby sme zažili niečo nové. Vyrazte až na vrchol našich krásnych hôr –veď mnohé z nich sú našimi národnými symbolmi a vďaka svojej výške a majestátnosti by sme pre ne v okolí len ťažko našli konkurenciu.
Foto: 
Motorola

Profesionálne zábery ľahko a rýchlo

Vybrať sa na výlet bez spôsobu, ako si podobné zážitky zvečniť by bola škoda. Na tieto účely krásne poslúži nová Motorola Edge 20 so 108 MPx snímačom hlavného fotoaparátu. Zachytenie prírodnej panorámy v celej kráse hravo zvládnete s 119°ultraširokouhlým objektívom a rozhodne nepohrdnete ani krištáľovo čistými fotkami z trojnásobnej vzdialenosti.

Ak vám to nestačí, choďte ešte ďalej a zachyťte detaily pomocou 30-násobného priblíženia Super Zoom. Selfie na horách? Určite áno. Vďaka 32 MPx prednému fotoaparátu s technológiou Quad Pixel budete vždy vyzerať dokonalo. Fotenie s Motorola edge 20 vám skrátka bude robiť radosť.

Cestovanie bez prekážok

Ak nie ste turistický typ, nezúfajte. Slovensko ponúka veľké množstvo mestských pamiatok. Aby ste sa v ich množstve zorientovali, zíde sa vám aj aj dobra mapka, ktorá vás bude navigovať. Na 6.7 palcovom OLED Full HD+ displeji, ktorým sa pýši Motorola edge 20, budete mať dokonalý prehľad o tom, kde sa nachádzate a kam ešte chcete ísť. Počas cesty za novými dobrodružstvami sa môžete novými úlovkami pochváliť na sociálnych sieťach, aby ste krásnymi zábermi potešili aj svojich blízkych.

Domáci relax pri spomienkach

S archiváciou vašich zážitkov si vôbec nemusíte robiť starosti. Fotky a aplikácie pojme pamäť s veľkosťou 128 GB bez problémov. Pri potulkách za zážitkami budete s Motorola edge 20 spokojní aj vďaka jeho rozmerom a hmotnosti, nakoľko má hrúbku iba 6.99 mm a 163 gramov. Ako bodka po skvelo strávenom dni vás poteší platforma Ready For. Telefón vďaka nej prepojíte s televízorom alebo monitorom počítača a fotky či videá, ktoré ste urobili, môžete svojim priateľom a blízkym ukázať na veľkej obrazovke. 

- - Inzercia - -