Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
4 minutes
Zatiaľ prečítané

Telefóny, ktoré budete chcieť!

júl 29, 2021 - 16:41
Nové telefóny motorola edge 20 pro, motorola edge 20, motorola edge 20 lite popustia uzdu vašej kreativite, aby ste mohli posúvať svoje hranice
Foto: 
Motorola

Hľadáte pokročilý systém fotoaparátu, obrazovku s neuveriteľnou technológiou zobrazenia, ultrarýchly procesor, fenomenálnu výdrž batérie a 5G rýchlosť novej generácie a všetko za dostupnú cenu? Zoznámte sa s novými motorola edge 20 pro, edge 20 a edge 20 lite.

motorola edge 20 pro bude k dispozícii v septembri v 2 farbách:  midnight blue (tmavomodrá), a indigo vegan leather (modrá) s cenou  699 EUR.

motorola edge 20 bude k dispozícii v septembri v 2 farbách: frosted grey (šedá) a frosted white (biela) s cenou  499 EUR.

motorola edge 20 lite bude k dispozícii v septembri v 2 farbách: electric graphite (šedá), lagoon green (zelená) s cenou  349 EUR.

Nová rodina motorola edge prekonáva predchádzajúcu generáciu takmer v každej kategórii a prináša výkonnejšie procesory, hlavný fotoaparát s viac pixelmi a vôbec prvé Motorola priblíženie v štýle periskopu, s ktorým budete k svojmu objektu až 50-násobne bližšie. Nehovoriac o rýchlejšej obnovovacej frekvencii displeja, rýchlejšom nabíjaní batérie a rozšíreným zážitkom na softvérovej platforme Ready For. Všetky tieto neuveriteľné nové funkcie sú k dispozícii za dostupnejšie ceny, takže viac ľudí môže popustiť uzdu svojej kreativite a posúvať svoje hranice možného.

2021_pdp_family_design.jpg

Foto: 
Motorola

Spoločnosť Motorola sa zamerala na vylepšenie funkcií fotoaparátu v rámci rodiny motorola edge 20, pretože zákazníci sa čoraz viac spoliehajú na fotoaparáty svojich smartfónov a dnešná sociálna generácia pokračuje v objavovaní toho, ako vizuálne zdieľame zážitky, obrázky a videá sa používajú na posilnenie a prepojenie zmysluplnejším spôsobom. motorola edge 20 pro prichádza s novým 108 MPx hlavným fotoaparátom s vynikajúcou kvalitou, jedným z najväčších senzorov fotoaparátu v optickom formáte 1/1,5”. Je vybavený technológiou Ultra Pixel, vďaka ktorej je každých deväť pixelov skombinovaných do jedného veľkého ultra pixelu, čo 9-násobne zvyšuje citlivosť na svetlo a tak  vedie k lepšiemu výkonu pri slabom osvetlení. Ultraširokouhlý objektív so zabudovaným Makro Vision vám pomôže zachytiť viac a podrobnejšie bez ohľadu na to, ako ďaleko alebo blízko ste od fotografovaného objektu. Ultraširokouhlý objektív vám umožní zachytiť 4x viac scény, vidieť viac z vášho okolia a zahrnúť všetko do záberu. Zatiaľ čo  Macro Vision vám umožní priblížiť sa k fotografovanému objektu päťkrát bližšie, a to až do vzdialenosti 3 cm, vďaka čomu môžete snímať fotografie jedál, umeleckých remesiel, prírody a ďalších vecí. 

motorola edge 20 pro je vybavený vôbec prvým teleobjektívom v štýle periskopu, ktorý je v tejto triede zriedka viditeľný a ktorý ohýba svetlo o 90 stupňov pre vynikajúcu čistotu už od päťnásobnej vzdialenosti. Tento fotoaparát taktiež predstavuje 50-násobný Super Zoom, ktorý zachytáva detaily z neuveriteľných vzdialeností s neuveriteľnou čistotou. A ako ďalšie prvenstvo pre Motorolu, motorola edge 20 pro dokáže zaznamenávať video v neuveriteľnom 8K rozlíšení pre filmovú kvalitu.

motorola edge 20 pro prichádza s veľkým 6,7" displejom Max Vision s technológiou OLED pre krištáľovo čistý zážitok zo sledovania, presne to, čo potrebujete na sledovanie televíznych programov a filmov. Tento displej ponúka 10-bitové farby, čím dosahuje farebný priestor DCI-P3. a štandardy HDR10 +, čo znamená, že môžete vidieť viac ako miliardu odtieňov farieb, ktoré sú živé, jasné a realistické. Spoločnosť Motorola vôbec prvýkrát ponúka obnovovaciu frekvenciu 144 Hz, najvyššiu obnovovaciu frekvenciu dostupnú pre bežné telefóny - 140 % rýchlejší ako 60 Hz priemyselný štandard z pred niekoľkých rokov a o 60% rýchlejší ako prvá generácia motorola edge. Všetko je nastavené tak, aby sa výrazne zlepšili vaše zážitky pri zapojení sa do dynamického, vysoko pohyblivého obsahu, akým je hranie hier alebo akčné videá.

Motorola edge 20 pro je najnovším zariadením, ktoré prináša 5G viac ľuďom na celom svete, ako aj rýchlosť novej generácie s Wi-Fi 6 za dostupnú cenu. Ultra rýchly procesor Qualcomm® Snapdragon™ 870 vám poskytne všetok potrebný výkon. Vďaka 256 GB vstavaného úložiska je tu veľa priestoru pre fotografie, filmy, hry a hudbu. A s 12 GB pamäte najnovšej generácie všetko beží plynulo a hladko, zataľ čo vaše aplikácie a informácie sú pripravené na pozadí. Najlepšie na tom je, že na 5G môžete byť viac ako 30 hodín bez toho, aby ste museli dobíjať batériu. Potrebujete rýchlu vzpruhu energie, predtým ako vyrazíte? TurboPower™ 30 vám poskytne 9 hodín energie za 10 minút nabíjania.

uvoľnite plný výkon svojho smartfónu

Softvérová platforma Ready For znásobuje všetko, čo váš telefón dokáže, a s novým bezdrôtovým pripojením a kompatibilitou s počítačom sú možnosti nekonečné.9 Vďaka novým možnostiam bezdrôtového pripojenia 8 je teraz jednoduchšie ako kedykoľvek predtým presunúť hry z vášho telefónu na veľkú obrazovku, mať počas videohovorov pocit, že ste priamo v miestnosti a používať svoje aplikácie na monitore počítača. Okrem toho, vďaka novej funkcii Ready For PC máte prístup k svojim aplikáciám v telefóne ako aj súborom z počítača na jednej obrazovke cez jednoduché bezdrôtové pripojenie a spustením Ready For. Práca na dvoch súboroch naraz alebo dokonca presun súborov medzi zariadeniami je hračka.

softvérové ​​inovácie vytvorené s ohľadom na vás

Spoločnosť Motorola sa zaviazala využívať čistú verziu operačného systému Android 11™ bez neželaného softvérového skinu, duplicitných aplikácií – jednoducho Android 11™ tak ako bol stvorený. Namiesto duplikovania skvelých vecí, ktoré Google robí s Androidom™, sme sa rozhodli stavať na ňom jedinečnými spôsobmi, ktoré vylepšujú mobilný užívateľský zážitok prostredníctvom funkcie My UX.

My UX obsahuje všetky skvelé moto zážitky,  špecifické aplikácie pre moto a prispôsobenia, ktoré ľudia poznajú a milujú. Patria sem jedinečné gestá ako Rýchla snímka, Snímka obrazovky tromi prstami, Stlmiť zvonenie po zdvihnutí. Môžete si tiež vybrať ktorékoľvek z 20 000 prispôsobení tvarov ikon, farebných schém a zobrazeného písma tak, aby zodpovedali vášmu štýlu. Všetky zariadenia motorola edge sú optimalizované pre použitie jednou rukou. Funkcia Power Touch je integrovaná do ultrarýchleho a spoľahlivého snímača odtlačkov prstov v tlačidle vypnutia pre ľahký prístup k skratkám aplikácií. Dvojitým klepnutím na bočnú čítačku odtlačkov prstov napríklad otvoríte priamu cestu domov v Mapách Google, rýchle skenovanie QR kódov v reštauráciách a oveľa viac. 

- - Inzercia - -