Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tropické dni: Na toto nesmiete zabudnúť!

jún 29, 2021 - 14:20
Ortuť teplomeru sa šplhá do tropických hodnôt a tak je čas vyraziť von alebo k vode. Nesmiete však zabudnúť doma týchto 5 vecí.
Foto: 
Motorola

Plavky

Či už sa rozhodnete pre jednodielne alebo dvojdielne, musia vám v prvom rade dobre sedieť. Základom je zvýrazniť prednosti a ukryť nedostatky. Hitom sezóny sú výrazné farby – takže zabudnite na nudnú čiernu, ale zažiarte a staňte sa hviezdou pláže.

shazmyn-ali-tejpgrsuuiq-unsplash.jpg

Foto: 
Shazmyn Ali on Unsplash
 

Krém na opaľovanie

Slnečné lúče sú zradné a ak nemáte pigmentu na rozdávanie, nepodceňujte krémy na opaľovanie. Je totiž oveľa jednoduchšie sa raz poriadne nakrémovať, ako potom liečiť spálenú pokožku. A hoci Slovensko nepatrí k tropickým krajinám, predsa len zvoľte pri prvých návštevách kúpaliska či jazera vyšší ochranný faktor. Vaša pokožka sa vám poďakuje.

pexels-armin-rimoldi-5269662.jpg

Foto: 
Armin Rimoldi from Pexels
 

Pitný režim

Nie, nemáme na mysli bublinky či niečo ostrejšie, ale VODU. Ideálnym spoločníkom počas horúcich dní je čistá voda, prípadne si do nej pridajte mätu a limetku. Získate tak osviežujúci nápoj a vaše telo bude dostatočne hydratované. Určite sa vyhýbajte presladeným nápojom a alkoholu.

christopher-campbell-zh9rrw-y0ms-unsplash.jpg

Foto: 
Christopher Campbell on Unsplash
 

Slnečné okuliare

Ochrana očí je rovnako dôležitá. Je úplne jedno, či preležíte deň na lehátku alebo budete športovať, nikdy nezabudnite na okuliare. A to dokonca aj vo vode. Na výber je dnes dostatok modelov, dajte si však pozor na UV filter. Ideálne je siahnuť aj po modeloch s polarizačným filtrom.

tamara-bellis-d7ck4t8lz6s-unsplash.jpg

Foto: 
Tamara Bellis on Unsplash

Mobilný telefón

Aký by to bol pobyt pri vode bez telefónu. Neinformovať celý svet cez sociálne siete o tom, že máte skvelé nové plavky a zážitky? Ak si so sebou zoberiete novú Motorola moto g100, tak máte vyhrané. Krásne ultra širokouhlé fotografie, ktoré vytvoríte prednou aj zadnou kamerou, portréty v kvalite ako od profíka či fotky plné detailov s ultravysokým rozlíšením. Ak by sa vám zdalo, že nie ste „dnes vo forme“, stačí len využiť režim skrášlenia a výsledok vás naozaj prekvapí. A aby toho nebolo málo, režim skrášlenia využijete aj pri videách.

weekend-ready_tahoe-v1.jpg

Foto: 
Motorola

NÁŠ TIP: Určite vyskúšajte možnosť Duálneho snímania. Vaše videá získajú nový rozmer, keďže dokážete natáčať súčasne hlavným aj predným fotoaparátom. Získate tak naozaj zaujímavé videá nielen vašich kamarátov, ale zároveň aj seba.

- - Inzercia - -