Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Užite si sviatky bez nabíjačky

december 23, 2020 - 13:50
Viete si predstaviť Vianoce so svojim telefónom bez toho, aby ste sa museli zdržiavať nabíjaním telefónu? Hovoríte si, že to nie je možné... Je! Novinka moto g9power vám takéto sviatky umožní a to vďaka výkonnej batérie s kapacitou 6 000 mAh, ktorá má výdrž až 60 hodín na jedno nabitie.
Foto: 
Motorola

Vianoce sú tu a to je presne ten čas, kedy posielate množstvo prianí, fotografií stromčekov a darčekov, či telefonujete so svojimi najbližšími. A vtedy potrebujete telefón, ktorý vydrží čo najdlhšie a zároveň má kvalitnú foto výbavu a pamäť.

Novinka moto g9power obsahuje systém troch fotoaparátov so 64 MPx snímačom, skvelý 6,8" Max Vision displej a pamäť 128 GB. A to všetko v štýlovom tele v dvoch zaujímavých farbách.

To však stále nie je všetko. Počas sviatkov určite budete chcieť hľadať rôzne veci, takže na rad prichádza obľúbená služba Google. Vďaka špeciálnemu tlačidlu na bočnej strane telefónu máte asistenta Google vždy poruke. Po jeho stlačení aktivujete ovládanie hlasom a Asistentovi Google môžete klásť otázky.

Ako sme už spomínali v úvode, najväčšou vychytávkou tohto telefónu je jeho batéria. Kapacita 6 000 mAh je naozaj nevyčerpateľná, no ak by sa vám to predsa len podarilo, pomocou nabíjaniu TurboPower™ 20 stačí pár minút a svoj telefón môžete používať ďalej niekoľko hodín.

 

- - Inzercia - -