Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krásne modelky, raper Ego a technologická novinka

október 10, 2020 - 08:00
Predstavenie nového telefónu nemusí byť len formou klasickej tlačovky či prezentácie. Značka Motorola svoju novinku razr 5G predstavila netradične a to formou inštalácie "Minimálne sa snúbi s maximálnym". A Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz k úspešnému výsledku tiež dopomohli.
Foto: 
Oliver Kuklovský

Pokiaľ máte vo svojom portfóliu model, ktorý sa od ostatných odlišuje, musíte ho predstaviť úlne inak.  „Spojenie technológií s umením, módou a krásou je práve to, čo dokonale vystihuje podstatu nového smartfónu motorola razr 5G. Je to inovatívna novinka, nabitá skvelými funkciami, ktorá si zachováva nenapodobiteľný štýl a dizajn. Chceli sme ukázať, že moderný smartfón je viac ako komplex technologických inovácií, je to módny doplnok, s ktorým vynikne skutočne každý,“ prezrádza Anna Miháliková, marketingová manažérka značky Motorola.

dsc_8590.jpg

Foto: 
Oliver Kuklovský

Práve preto sa značka Motorola pri tejto príležitosti spojila nielen s projektom Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, vďaka ktorému na inštalácii zažiarili modely od dizajnérov Sicily Styla a LOMBARDI Fashion House, ale i ďalším úspešným projektom Miss Horehronie a pod umeleckou taktovkou streetart legendy Daor+ spolu s Dano RCLS, Grimaso (H16) a Stanislavom Kočanom, pripravili jedinečný vizuálny zážitok.

dsc_8392.jpg

Foto: 
Oliver Kuklovský

Jeden svet, v znamení bielej, minimalizmu, jednoduchosti a druhý, plný farieb, maximálne pestrý, odvážny a iný. Inštalácia tvorila spojenie oboch svetov. Zmes oboch svetov sa preniesla aj do samotného priestoru, ale aj do jednotlivých módnych kúskov, ktoré modelky a modeli stvárnili ako živé sochy.

dsc_8563.jpg

Foto: 
Oliver Kuklovský

Byť súčasťou výnimočnej akcie si nenechal újsť ani Michal „Ego“ Straka, ktorý predviedol hosťom neopakovateľnú šou plnú prekvapení.  

dsc_8293.jpg

Foto: 
Oliver Kuklovský

Motorola razr 5G je ikonou v oblasti dizajnu, ide o zariadenie, ktoré lahodí oku a je perfektným módnym doplnkom. Nosnou myšlienkou zariadenia je spojenie – minimálne sa snúbi s maximálnym. Minimalistický predný displej Quick View dokonale spolupracuje s väčším, revolučným ohybným displejom Flex View.

razr_1.png

Foto: 
Michal Bartek

- - Inzercia - -