Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Telefón, ktorý vám zmení život

jún 03, 2020 - 11:36
Výhodou novej motorola razr je, že ju nemusíte neustále otvárať, ale dokážete s ňou pracovať aj vďaka skvelému vonkajšiemu dotykovému displeju.
Foto: 

Na prvý pohľad nenápadný, no v praxi neuveriteľne užitočný. Vonkajší dotykový displej s veľkosťou 2,7” a pomerom strán 4:3 naozaj nie je len na okrasu. Okrem základných údajov ako je čas a dátum, sila signálu, či stav batérie ponúka displej Quick View množstvo funkcií, pri ktorých nemusíte vašu motorolu razr otvárať.  

Funkcie, na ktoré sme si pri modeloch motorola zvykli, samozrejme nechýbajú ani tu. Príde vám správa (či už je to e-mail, chat alebo sms), pohodlne si ju zobrazíte na displeji a prostredníctvom novej funkcie Smart Reply alebo novej klávesnici Quick View na ňu zareagujete. Rovnako je to aj s aplikáciami ako Google Maps, či Spotify, YouTube. Všetko máte na displeji a váš telefón môže byť pokojne zatvorený. 

A teraz niečo hlavne pre ženy. Quick View kamera je skutočne prepracovaná do dokonalosti. Okrem klasických selfie ponúka niekoľko režimov – skupinová selfie, portrét či zvýraznená farba. Jeho aktivácia je klasicky jednoduchá – stačí rýchle pootočenie zápästím a hotovo.  

No a nakoniec, aby sme nezabudli – predný displej si môžete prispôsobiť podľa vašej nálady, či už témami alebo pozadím.   

- - Inzercia - -