Dnes je sobota, 20.august 2022, meniny má: Anabela, Liliana
Čas čítania
5 minutes
Zatiaľ prečítané

Poradíme vám! ... aby sa dospelácke akné stalo minulosťou!

apríl 08, 2020 - 08:00
Značka švédskej kozmetiky Oriflame sa už od svojich počiatkov usiluje o maximálne využitie sily kozmetiky v prospech svojich zákazníčok a zákazníkov. Aj vo svojej najnovšej ponuke prináša novinky, ktoré ponúkajú maximálny výkon v oblasti využitia vôní, zdravia a celkového stavu pleti.
Foto: 

Pokrokové riešenie dospeláckeho akné

Akné nie je iba problémom teenage veku, často si ho nesieme až do našich dospelých rokov. Ak trápi aj vás, poteší vás, že vedci Oriflame ho tiež vnímali ako zásadný problém, sústredili naň svoju pozornosť a vyvinuli riešenia. Nový Zmatňujúci koncentrát NovAge je efektívny v otázke zníženia tvorby kožného mazu. Koncentrát bol podrobený dôkladným klinickým testovaniam, ktoré dokázali, že redukuje nadbytočnú tvorbu kožného mazu, minimalizuje vzhľad pórov, zlepšuje textúru pleti a má zmatňujúce účinky.

Zmatňujúci koncentrát NovAge je efektívny vďaka:

-    technológii micro-sponge, ktorá obsahuje aktívne látky účinne odstraňujúce mastnotu pleti a znižujúce nadbytočnú tvorbu kožného mazu, jej účinok trvá celý deň

-    nikotínamidu, ktorý redukuje vzhľad pórov a dlhodobo pôsobí proti vyrážkam

-    kyseline salicylovej, ktorá uvoľňuje zanesené póry a znižuje tvorbu kožného mazu

-    komplexu Vita Hydration, ktorý hydratuje pleť

Ďalším pomocníkom na boj proti akné je Protizápalová emulzia na akné NovAge určená na odstránenie čiernych bodiek, vyrážok pod povrchom pokožky na čele a lícach, pomáha aj pri odstraňovaní jazvičiek po akné.

Hlavnými ingredienciami sú:

-    pupočník (CICA), rastlina, ktorá pomáha regenerovať pokožku, znižuje viditeľnosť jazvičiek a účinkuje proti starnutiu pleti

-    olej tamanu, ktorý bojuje proti baktériám spôsobujúcim akné, pomáha znižovať začervenanie, urýchľuje obnovu a rast novej pokožky

-    kyselina salycilová, ktorá predchádza tvorbe vyrážok, upchatých pórov a jazvičiek po vyrážkach

Zmatňujúci koncentrát NovAge, 15 ml, 16,90 eur.
Protizápalová emulzia na akné NovAge, 30 ml, 21,90 eur.

Vrstvením vôní získate novú jedinečnú vôňu

Presne tak boli navrhnuté aj nové toaletná voda Scentsational a telový sprej Scentsational. Oriflame prináša voňavé novinky, ktoré nesmú chýbať vo vašej kúpeľni. Toaletná voda Scentsational kladie dôraz na nežnú ženskosť, a to tónmi solárnej ruže zjemnenej akordom žiarivej mandarínky. Telový sprej Scentsational je zas tvorený energickými tónmi citróna a sladkého pomarančového oleja, ktoré plynulo prechádzajú do osviežujúceho ovocného akordu kvetov jablone. Hlavnou koncentráciou v oboch novinkách je guarana so stimulačnými vlastnosťami, ktorá vôňam dodáva výnimočný nádych.

Toaletná voda a telový sprej Scentsational sú navrhnuté tak, aby sa vzájomne dopĺňali a vytvárali novú jedinečnú vôňu. Môžete ich používať samostatne, ale keď chcete vyskúšať nový spôsob používania vôní, môžete skúsiť ich vrstvenie. Ako na to? Toaletnú vodu aplikujte na zápästie, kľúčnu kosť a za uši, následne na tie isté miesta aplikujte aj telový sprej. Vo výsledku si vychutnáte úplne inú vôňu, než akú ste pri aplikácii týchto noviniek pocítili pri ich aplikácii osve.

Toaletná voda Scentsational, 50 ml, 27,90 eur.
Telový sprej Scentsational, 100 ml, 9,90 eur.

Špičkové technológie, čistá príroda, najnovšie trendy

V Oriflame vyvíjajú nové produkty vedci v dvoch vlastných centrách na výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek. Približne stovka vedcov každý deň pracuje na tom, aby sme potrebovali menej, ale efektívnej a najmä bezpečnej kozmetiky. Bezpečnej ako pre našu pleť, tak pre našu prírodu.

O zdravie vašich vlasov sa postarajú nové prírodné vyživujúce masky Love Nature. Smoothie totiž nie je trendom iba v segmente výživy organizmu, ale aj výživy napríklad vlasov! Zvláčňujúca maska na suché vlasy s výťažkami z banánu Love Nature Smoothie je bohatá na draslík, prírodné oleje, sacharidy a vitamíny, ktoré pomáhajú vlasy zjemňovať a hydratovať. Obnovujúca maska na farbené vlasy s výťažkami z manga Love Nature Smoothie ponúka vašim vlasom ochranu v podobe flavonoidov a vitamínu A a vláčnosť a vitalitu prostredníctvom esenciálnych mastných kyselín. Napokon Vyživujúca maska na všetky typy vlasov s výťažkami z avokáda Love Nature Smoothie ponúka všetkým typom vlasov precíznu starostlivosť vďaka vitamínom a mastným kyselinám.

Novinku prináša aj mimoriadne obľúbený rad Swedish Spa. Nová Termálna pleťová maska Swedish Spa prináša technológiu Sauna, ktorá upokojuje a vyhrieva pleť vďaka exotermickej reakcii glycerínu s vodou v pokožke, pri ktorej sa uvoľňuje teplo. Výsledkom je vyživená a hebká pokožka.

Ideálna na cesty je nová Sada troch krémov na ruky Spring Blossoms, ktorá v jednej škatuľke obsahuje tri krémy v iba 30 ml baleniach s troma rôznymi vôňami - pivonková, orgovánová a jazmínová. Akúkoľvek náladu na voľbu vône budete mať, vždy zvolíte kvalitnú starostlivosť pre svoje ruky v podobe hydratačných a zjemňujúcich rastlinných výťažkov.

Sada troch krémov na ruky Spring Blossoms, 3x30 ml, 4,90 eur.
Zvláčňujúca maska na suché vlasy s výťažkami z banánu Love Nature Smoothie, 30 ml, 2,90 eur.
Obnovujúca maska na farbené vlasy s výťažkami z manga Love Nature Smoothie, 30 ml, 2,90 eur.
Vyživujúca maska na všetky typy vlasov s výťažkami z avokáda Love Nature Smoothie, 30 ml, 2,90 eur.
Termálna pleťová voda Swedish Spa, 50 ml, 7,90 eur.

Teplé dni si žiadajú ochranu a sviežosť

Hoci sa na teplé a slnečné dni asi všetci tešíme, majú aj tienistú stránku. Počas slnečných dní je potrebné poskytnút svojej pokožke náležitú ochranu. Oriflame prináša úplne nový rad Sun 360, ktorý chráni pokožku pred dehydratáciou, pred UVA a UVB žiarením a pred nečistotami z prostredia. Rad je zároveň odolný voči vode a potu. Nájdete v ňom suchý opaľovací sprej na telo a tvár s SPF 50, opaľovacie mlieko na telo a tvár s SPF 30, opaľovaciu ochrannú tyčinku s SPF 30, ale aj starostlivosť o detskú pokožku v podobe opaľovacieho krému pre deti s SPF 50.

Opaľovací rad SUN 360 obsahuje švédske prírodné ingrediencie, napr. morušku či severskú bavlnu, ktoré chránia pokožku pred poškodením UV žiarením, hydratujú a upokojujú ju a tiež posilňujú jej ochrannú bariéru.

Sviežosť a zároveň ochranu pred nepríjemným potením a s ním súvisiacim pachom prinášajú aj nové Antiperspiračný dezodorant Activelle Fresh a Antiperspiračný sprejový dezodorant Activelle Fresh, ktoré vás udržia svieže a voňavé po celý deň. Vďaka technológii Actiboost udržujú vôňu uzamknutú až do jej uvoľnenia pohybom.

Antiperspiračný dezodorant Activelle Fresh, 50 ml, 4,90 eur.
Antiperspiračný sprejový dezodorant Atcivelle Fresh, 150 ml, 6,50 eur.
Opaľovací krém pre deti Sun 360 SPF 50, 125 ml, 23,90 eur.
Suchý opaľovací sprej na telo a tvár Sun 360 SPF 50, 100 ml, 19,90 eur.
Opaľovacie mlieko na telo a tvár Sun 360 SPF 30, 125 ml, 17,90 eur.
Opaľovacia ochranná tyčinka Sun 360 SPF 30, 8 g, 19,90 eur.

Teplo škandinávskeho domova

Nestačí sa starať o svoje zdravie zvonka, dôležité je, aby ste sa naučili pohladiť aj svoju dušu a vytvoriť okolo seba prostredie, v ktoro vám bude jednoducho príjemne. Oriflame myslel aj na to a prináša novinku, aká v ponuke značky ešte nebola! Vonné tyčinky s difuzérom Swedish Spa Aquatic Harmony vytvoria vo vašom domove švédsku voňavú rozprávku. Svieža vôňa je tvorená nádherným akvatickým kvetinovým akordom a jemnými morskými tónmi. Vydrží až 5 mesiacov!

O váš plnohodnotný spánok sa opäť postará rad Dream sleep, ktorý sa do ponuky vracia vďaka mimoriadnemu úspechu. Sprej na telo a vankúš Dream Sleep a Telový olej Dream Sleep ponúkajú vôňu levandule pre dlhší a kvalitnejší spánok.

Vonné tyčinky s difuzérom Swedish Spa Aquatic Harmony, 90 ml, 19,90 eur.
Sprej na telo a vankúš Drream Sleep. 100 ml, 9,90 eur.
Telový olej Dream Sleep, 100 ml, 7,90 eur.

- - Inzercia - -