Dnes je utorok, 09.august 2022, meniny má: Ľubomíra
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Adriana Kmotríková: Nebola som si istá, či ma ľudia majú radi

marec 15, 2016 - 14:18
Večer plný tých najznámejších ľudí z televíznej obrazovky si vychutnala aj moderátorka TV JoJ Adriana Kmotríková. Nomináciu v kategórii moderátorka spravodajstva premenila na svoje historicky prvé víťazstvo a so ŽenskýmWebom sa porozprávala o projekte, ktorému vďačí za jej veľkú obľubu.
Foto: 
Martin Rinčo

Sobotňajšie udeľovanie cien patrilo vďaka prvej soške aj sympatickej moderátorkeAdriane Kmotríkovej. Okrem veľkej vďaky svojim fanúšikom sa zmienila o projekte, ktorému podľa jej slov vďačí za jej mimoriadnu popularitu. Ľudia spoznali moju srdcovejšiu stránku, takú charitatívnejšiu. Viem sa vžiť do ľudí, ktorí majú ťažkosti, choroby alebo finančné problémy. Pomôcť sa nedá každému, ale keby to bolo v mojej moci určite ro urobím," povedala statočná moderátorka, ktorá si v minulom roku prešla vážnymi zdravotnými problémami. 

Táto soška možno nie je pre Adrianu tou poslednou! Je totižto nominová aj v ankete Slovenka roka v kategórii Média a komunikácia. Priznala, že ju veľmi poctila samotná nominácia od odbornej poroty a už sa nevie dočkať slávnostného galavečera. 

Viac sa dozviete vo videu: 

Adriana Kmotríková: teším sa na udeľovanie cien Slovenka roka

Adriana Kmotríková: teším sa na udeľovanie cien Slovenka roka

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -